Вітаю Вас, Гість

1989-1990р. Радивилівська громада починає втягуватися в суспільні переміни, які відбуваються в Україні, зокрема в Галичині. У 1989р. О.Кравець, М.Патрикєєв, І Киричук, створили  в місті осередок Народного руху за перебудову, який активно включився в національне відродження. В 1990р було створено осередок Української Республіканської партії. В Радивилові вперше в області було встановлено національний прапор, який дуже часто зривали компартійні чиновники. Не обминув цей процес вчительський та учнівський колективи. Було велике бажання педагогів звільнитися від опіки парторганізації.

Вчителі історії брали активну участь в першій республіканській науково-теоритичній конференції “Берестецька битва в історії України”, яка відбулась в червні 1990р в селі Острові. На ній виступили академік П.Толочко, відомий правозахисник П.Лук’яненко, тодішній голова УРП, доктор історичних наук В.Сербей.

27 серпня 1991р. в місті відбувся мітинг, присвячений  проголошенню незалежності України. 1 грудня 1991р. вчителі брали активну участь у Всеукраїнському референдумі, виборах президента України, та місцевому референдумі про перейменування міста Червоноармійськ на Радивилів.

В 90-х роках продовжувалась добудова школи. В 1990р. госпрозрахункова районна дільниця МУКБу (міжгосподарське управління комунального будівництва) зробила проект добудови 10 класних кімнат напроти стадіону (22 м. – довжини 12м – ширини). Будівельні роботи виконувала рембуддільниця, а перекриття здійснила будівельна  бригада колгоспу “Зоря”.

В 1992-1993р при допомозі  голови райдержадміністрації Кітюка В.В та при підтримці голови міськради Похальчука М.Ф. добудова була закінчена, знову перенесена кухня - їдальня. На їх місці було обладнано три класи. Школа перейшла на однозмінне навчання.

Враховуючи необхідність комп’ютеризації, влітку, 2001 року частина кабінету №16 та лаборантська фізкабінету були переобладнанні під комп’ютерний клас і за рахунок коштів батьків було придбано 2 перших комп’ютери “Пентіум”, потім ще три. Один комп’ютер подарував Варфалюк В.В. Дивлячись в майбутнє в червні 2002 року був знову реконструйований кабінет інформатики – до нього додали приміщення кабінету №16.

В розкладі уроків з’явились нові предмети: історія України, як самостійний предмет, всесвітня історія, народознавство, зарубіжна література. Було переобладнано історичний кабінет (вч. Пилипюк Н.В), обладнано Українську світлицю (вч. Сиротинська Л.В.).

Кожної осені, 14 жовтня, на день Святої Покрови, Покровительки Запорізької Січі учні та вчителі брали активну участь в козацьких забавах.

З 1 вересня 2001 року школа почала поступовий перехід на 12-річне навчання, включилась у виконання програми “Освіта ХХІ ст.”